Televizor Philips 49PUS6101, i zi

619.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 51.62€ në muaj  

187815
I padisponueshëm

Televizori Philips 49PUS6101, është një Smart TV me rezolucion 4K Ultra HD dhe diagonale prej 123 cm, i cili do t'ju habis jo vetëm me kualitetin e imazhit me detajet e pasura dhe të qarta, por edhe me dizajnin ultra të hollë dhe një sërë karakteristikash të mençura. Ky televizor është i pajisur me Wi-Fi, kështu që shumë lehtë mund t'i transferoni përmbajtjet e juaja të preferuara nga pajisje të tjera, për t'i shikuar ato në një ekran të madh. Ky televizor është i pajisur me 4 porte HDMI. .

Detajet teknike

CI:
Po
Diagonalja e ekranit ["]:
49
Diagonalja e ekranit [cm]:
123
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,8
DLNA:
Po
EAN:
8718863008577
EPG:
Po
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HbbTV:
Po
HDMI:
Po
HDMI 2.0:
Po
Incizim USB - PVR:
Po
Jack (për kufje):
Po
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
49PUS6101/12
LAN:
Po
Lansuar:
8 Prill 2016
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Po
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Prodhuesi:
Philips
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Po
Sistemi operativ:
Pllakë
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
Po
WLAN (WiFi):
Po
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera