Televizor Philips 55PUS6503, 55 ", 139cm, (4K UHD)

Kodi i produktit:
233312
Audio optike:
RCA (Komponent):
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

€639.50 * Përfshirë TVSH-në
Risi
Ne stok (10 artikuj)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €53.29 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizor i mençur 55 ", me diagonale 139 cm dhe rezolucion 4K UHD 3840 x 2160. Është ideal për shikimin e filmave dhe për lojra. Posedon teknologji si: Mikro Dimming, Pixel Precise Ultra HD, rezolucion i madh dhe HDR Plus. Ka indeks të cilësisë së fotografisë 900 dhe procesor Quad-core. Audio e shkëlqyer arrihet falë fuqis dalëse prej 20 W dhe teknologjive të ndryshme si rregullimi i zërit me Surround të pabesueshëm, zë të pastër, të mençur dhe rregullim automatik të volumit. Tipi i sintonizuesit C / T / T2 / S / S2 dhe ka udhëzues EPG për 8 ditë. Poashtu ka Teletekst dhe karakteristika të tjera të mençura si: Klient MultiRoom, ndarje të thjesht, Wi-Fi Miracast , HbbTV, lëshimin nga USB, video online me qera, shfletues të internetit, YouTube dhe Netflix. Ky televizor i përket klasës së energjisë A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
DLNA:
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 244,2
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
900
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
55PUS6503/12
Konsumi [W]:
86
LAN:
Lansuar:
22. 3. 2018
Lartësia [mm]:
742,2
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 200
Pesha [kg]:
15,3
Prodhuesi:
Philips
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Sipas dëshirës
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
68,2
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
USB:
USB 3.0:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE