Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sencor SLE 55F61TCS, 55" (139cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
228259
CI:
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
USB:
Trashësia [mm]:
308
Teknologjia e TV:
LED

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
434.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SLE 55F61TCS është televizor me diagonale 139 cm (55") dhe rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px. Televizori ka kënde të gjërë shikimi, kontrast të lartë dhe kohë të shpejtë reagimi. Poashtu është i pajisur me 2x altoparlantë me fuqi 8 W dhe portë USB për inçizim. Argëtohuni me televizorin e përsosur për shtëpinë tuaj. Rezolucioni Full HD ju ofron detaj të mprehtë, me ngjyra realistika dhe kontrast të jashtëzakonshëm për imazhe përplot jetë. Televizori mban portin USB për lidhjen e hard diskut apo diskut flash USB në mënyrë që të inçizoni nëpërmjet teknologjisë PVR-TS. Falë shpejtësisë së lartë të reagimit, juve ju garantohet që nuk do të keni probleme me imazhe të pastërta në skena të shpejta në filmat aksione, eventimente sportive apo duke luajtur videolojëra. Televizori është i pajisur me marrës T2 që mban kodekun HEVC 265, që ju mundëson të ndryshoni nga DVBT në DVB T2 pa telashe. Në të ardhmen juve nuk do të ju nevojitet të ndryshoni televizorin për shkak të marrësit. Përpos DVB T2, televizori është i pajisur edhe me marrësin e sinjalit satelitor DVB S2, që do të thotë që nuk do të keni nevojë të investoni në marrës satelitor veçmas. Pos kësaj, ju do të keni të gjitha karakteristikat në një telekomandë. Tani do të mund të plotësoni imazhin kristal të pastër me zërin kumbues dhe të mahnitshëm që rrjedh nga 2 autoparlantë të integruar me madhësi 8 W. Shikimi i filmave në një sistem të tillë zërimi do të bëhet aktiviteti i juaj i preferuar. Hyrjet dhe daljet përfshijnë: 3x HDMI, hyrje AV, hyrje koaksiale video YPbPr, hyrje audio për kompjuter, SCART, 2x USB 2.0, dalje për kufje dhe CI +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2
EAN:
8590669234271
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 104.1
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
SLE 55F61TCS
Kontrast [:1]:
4000
Lartësia [mm]:
776
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha [kg]:
13,6
Prodhuesi:
Sencor
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
308
USB:
Varje në mur:

Bashkangjitja Televizor Sencor SLE 55F61TCS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE