Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor Sencor SLE 55F61TCS - 55" (139cm), i zi

Kodi i produktit:
228259
CI:
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
USB:
Trashësia [mm]:
308
Teknologjia e TV:
LED

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
434.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SLE 55F61TCS është televizion me madhësi diagonale 139cm ( 55") me kualitet Full HD prej 1920 x 1080 piksela. Televizioni ka kënde të gjërë shikimi, kontrast të lartë dhe kohë të shpejtë reagimi. Poashtu, televizioni është pajisur me 2x altoparlantë me fuqi 8W dhe port USB për inçizim. Argëtohuni me rehati me televizionin e përsosur për shtëpinë tuaj.

Imazhe të pastërta përplot detaje

Rezolucioni Full HD me 1920 x 1080 piksela ju sjell kualitet elitar të lartë. Rezolucioni ju ofron detaj të mprehtë, me ngjyra realistika dhe kontrast të jashtëzakonshëm për imazhe përplot jetë.

Port USB dhe PVR

Televizioni mban portin USB për lidhjen e hard diskut apo të USB-së flash në mënyrë që të inçizoni nëpërmjet teknologjisë PVR-TS. Falë shpejtësisë së lartë të reagimit, juve ju garantohet që nuk do të keni probleme me imazhe të pastërta në skena të shpejta në filmat aksione, eventimente sportive apo duke luajtur videolojëra.

E gatshme për të ndryshuar nga DVB T në DVB T2

Televizioni është i pajisur me marrësin T2 që mban enkodimin HEVC 265, që ju mundëson të ndryshoni nga DVBT në DVB T2 pa telashe. Në të ardhmen juve nuk do të ju nevojitet të ndryshoni televizonin për shkak të marrësve.

Marrës sinjali satelitor DVB-S2

Përpos DVB T2, televizioni është i pajisur edhe me marrësin e sinjalit satelitor DVB S2, që do të thotë që nuk do të keni nevojë të investoni në marrës satelitor veçmas. Pos kësaj, ju do të keni të gjitha karakteristikat në një telekomandë.

Altoparlantë 2x 8W

Tani do të mund të komplementoni imazhin kristal të pastër me zërin kumbues dhe të mahnitshëm që rrjedh nga 2 altoparlantë të integruar me madhëis 8W. Shikimi i filmave në një sistem të tillë zërimi do të bëhet aktiviteti i juaj i preferuar.

Port HDMI

HDMI është standardi global i transmetimit high definition të imazheve dhe zërit. Nëpërmjet këtij porti ju do të mund të lidhni lehtësisht dhe shpejtë DVD playerin, konzolën e lojërave apo media player-in tuaj me televizion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2
EAN:
8590669234271
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16+
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 104.1
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi i prodhuesit:
SLE 55F61TCS
Kontrast [:1]:
4000
Lartësia [mm]:
776
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha [kg]:
13,6
Prodhuesi:
Sencor
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED
Trashësia [mm]:
308
USB:
Varje në mur:

Bashkangjitja Televizor Sencor SLE 55F61TCS - 55" (139cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE