Televizor Sony KD-55XG9505 - 55" (139cm), HDR, zezë/argjemdtë

Kodi i produktit:
256229
Audio optike:
Prodhuesi:
Sony
Lloji i marrësit:
Duální, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

2193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 182.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
EAN:
4548736095540
EPG:
Frekuencë (Hz):
Nuk ka
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1228
HDMI:
HDMI (ARC):
HDMI 2.0:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
B
Kodi:
KD55XG9505BAEP
Konsumi vjetor [kWh]:
201
Konsumi [W]:
145
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
6. 3. 2019
Lartësia pa mbajtëse [mm]:
709
Lartësia [mm]:
776
Lloji i marrësit:
Duální, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë, argjend
Numri i porteve HDMI:
4
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 300
Pesha pa mbajtëse [kg]:
18+
Pesha [kg]:
19.1
Prodhuesi:
Sony
RCA (Kompozitní):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
69
Trashësia [mm]:
274
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE