Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Toshiba 43L3763DG - 43" (109cm), Full HD, i zi

Kodi i produktit:
226345
CI:
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

426.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Toshiba 43L3763DG është televizor modern 43 ”LED me diagonale 109 cm dhe rezolucion Full HD. Me këtë televizor, ju shijoni pamje kualitative, të mprehta dhe të qarta të filmave, serialeve apo dokumentarëve tuaj të preferuar. Për shkak se është SMART TV, mund ta përdorni lehtësisht për ta argëtuar familjen, miqtë dhe veten tuaj. Televizori mbështet edhe HbbTV, Netflix ose regjistrimin përmes USB. Me Toshiba SMART Portal zgjedhni me nga listë e gjerë e muzikës, videove, TV dhe aplikacioneve të rrjeteve sociale. WLAN transmeton eksperiencë tuaj TV dhe ju ofron lidhshmëri të vazhdueshme me botën e jashtme. Përveç teknologjisë Wi-Fi, televizori mbështet edhe teknologjinë Bluetooth. Me NETFLIX shijoni filma, seriale, reality show etj., në televizorin tuaj ndërsa me YouTube nuk do të humbisni asnjë video hit apo senzacion të botës. Televizori ka një port USB për të lidhur një hard disk ose flash drive. Mund të regjistroni emisone televizive, filma dhe seriale me funksionin personal në VCR-në tuaj. Thjesht zgjedhni se çfarë dëshironi të regjistroni dhe pastaj shikojeni kur të dëshironi. Me funksionin PVR ready recording, mund të siguroheni se nuk do të humbisni kurrë filmat tuaj të preferuar apo ndonjë pjesë të serialeve të preferuara. Televizori ka dy konektorë HDMI, ndërfaqen Multimedia High Definition, që është standardi global për video transmetim digjital HD dhe audio shumë-kanalësh. Lehtësisht lidheni ekranin tuaj me pajisje si DVD player, konzolat e lojërave dhe media player. Ky televizor është investim i mirë për të ardhmen me akorduesin HEVC 265 T2, sepse ju do të jeni të gatshëm të kaloni tranzicionin nga DVBT në DVB T2 nga HEVC 265. Në të ardhmen, nuk do të duheni të ndërroni televizorin tuaj për të marrë një akordues të ri. Përveç DVB T2, televizori është i pajisur me akordues saltelitor DVB S2. Me këtë akordues satelitor, nuk ju duhet të bleni një një marrës satelitor, thjesht merrni një slot për kartelë dekoduese. Me altoparlantë 2 x 8 W mund të shijoni të gjithë filmat me zë të mrrekullueshëm falë teknologjisë Dolby Audio dhe një barazuesi të zërimit 5-band. Karakteristikat kryesore: Televizor SMART 43 "109 cm me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px. Procesor 2-bërthamësh. Indeksi i kualitetit të figurës 700. Vetitë e Smart TV : Toshiba Smart Portal, Hbb TV , Web Browser, Netflix, YouTube, FollowMe TV, AVS, Miracast , Wi-Fi, Bluetooth, Smart Guide, Smart Remote, Media Player, USB Recording, USB cloning, teletext, child lock, NTSC playback, hotel mode, EPG guide. Lloji i akorduesit DVB-C / T / T2 / S / S2 me mbështetje për HEVC (H.265). 2x 8 W audio. Dolby Audio, DTS HD + DTS TruSurround. Barazues 5-band. Ndërfaqet përfshijnë: 3x HDMI 1.4, 2x USB 2.0, SCART, VGA, CI +, port hyrës kompozit, port dalës digjital optik audio, porte dalëse Ethernet dhe port për kufje. Mbështetje për standardin VESA 200 x 200. Klasa e energjisë A +.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
43
Diagonalja e ekranit [cm]:
109
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1,7
EAN:
5055862312872
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
974
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
700
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
43L3763DG
Konsumi [W]:
54
LAN:
Lansuar:
15. 11. 2017
Lartësia [mm]:
605
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Meny çeke:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200
Pesha [kg]:
11.5
Prodhuesi:
Toshiba
Rezolucioni:
1920 x 1080 (Full HD)
SCART:
Shfletues Interneti (uebi):
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
198
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Toshiba 43L3763DG - 43" (109cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE