Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sony KD-75XG8096 - 189cm

Kodi i produktit:
256235
Audio optike:
Pesha pa mbajtëse kg:
30.7
Lartësia mm:
1 034
Lartësia pa mbajtëse mm:
970
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,999.50 
Ju kurseni : 1,550.00   (52%)
1,449.50 € * Përfshirë TVSH-në
52% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 120.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizior 75 ”SMART 189cm HD me rezolucion 4K UHD (3840 x 2160 piksel), i cili ju ofron një sërë teknologjish të fuqishme që kujdesen për performancën e qetë, foto dhe zë të përkryer realist, si dhe për argëtim. Ekrani Triluminos Përjetoni ndryshimin e imazheve që me të vërtetë përmbushin realitetin dhe rrisin përvojën tuaj të shikimit. Ky ekran mund të riprodhojë përsosmërisht tonet e kuqe, jeshile dhe blu. Android TV dhe kontrolli i zërit Hapni derën për argëtim në shtëpi me këtë Android TV. Me këtë sistem operativ në televiziorin tuaj të menqur, ju mund të gëzoni lehtësisht çdo gjë nga filmat, lojrat, fotot, muzika, interneti dhe aplikacionet tjera, të gjitha në një ekran të madh. Poashtu me kontrollin e zërit ju do ta keni më të lehtë gjetjen e aplikacioneve dhe programeve. Ky televizior mbështet HDR10, HLG, Dolby Digital dhe Dolby Digital Plus. Ai ka qartësi të përmisuar me teknologjinë 4K X-Reality PRO dhe ngjyra të përmisuara me ekranin Triluminos dhe teknologjinë Live Color. Televiziori ka sistem operativ Android me 16GB memorie. Ai ka lidhshmëri Wi-Fi, Bluetooth v4.1 dhe mund të lidhet me telefonat e mencur (video aplikacionet, TV SideView, dhe të ndërtuar ka chromecast). Ai ka lloj të sintonizuesit DVB-C / T / T2 / S / S2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Certifikata CRA:
CI:
Diagonalja e ekranit:
75
Diagonalja e ekranit cm:
189
Distanca e rekomanduar për shikim m:
2,9
EAN:
4548736096219
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 686
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
400
Jack për kufje:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
KD75XG8096BAEP
Konsumi vjetor kWh:
254
Konsumi W:
183
Kontollim zanor:
LAN:
Lansuar:
7. 3. 2019
Lartësia mm:
1 034
Lartësia pa mbajtëse mm:
970
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
4
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 300
Pesha kg:
32,5
Pesha pa mbajtëse kg:
30.7
Prodhuesi:
Sony
RCA:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
Google Android
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur), Triluminos
Trashësia mm:
402
Trashësia pa mbajtëse mm:
80
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Japan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE