Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mini TV Maxxo HD-T2 HEVC/H.265 - 9" (23cm), 1080 x 720, i zi

Kodi i produktit:
246815
Diagonalja e ekranit ["]:
9
Mbështetje për WiFi:
Trashësia [mm]:
18
Teknologjia e TV:
LED, portative
Rezolucioni:
1080 x 720

Si të porosisim në Gjirafa50?

138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Maxxo Mini TV është një televizor i vogël i mbartshëm në cdo vend. Ai ka një ekran prej 9" LCD me rezolucion 1024x768 piksela, në të cilin mund të shikoni filmat apo videot që i pëlqeni në qdo kohë dhe vend. Pajisja është e vogël por shumë e besueshme, dhe në krahasim me madhësinë e tij, ai do tju surprizojë me performancën e tij. Falë dimensioneve të vogla, mbushësit 12V, televizori është ideal për vozitësit e kamionëve, makinave apo edhe për dhomat e fëmijëve, garazha ose kuzhina. Ju mund të shikoni edhe programet televizive në të, duke e lidhur me televizionin tuaj të vjetër përmes kabllos HDMI. Pajisja gjithashtu posedon një adapter që shërben për lidhjen me WiFi. Ekrani i tij prej 9" ka një diagonale prej 23 centimetrave. Mbështet inqizimin e USB-ve. Ka një menu në disa gjuhë, EPG për 7 ditë, teletekst. Ka një bateri prej 2000mAh. Dimensionet e pajisjes janë 260x159x18 milimetër. Pesha 500 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit ["]:
9
Diagonalja e ekranit [cm]:
23
EPG:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Jack (për kufje):
Lansuar:
15. 10. 2018
Lartësia [mm]:
159
Lloji i marrësit:
DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Mbështetje për WiFi:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0.5
Prodhuesi:
Maxxo
Rezolucioni:
1080 x 720
Teknologjia e TV:
LED, portative
Trashësia [mm]:
18
USB:

Bashkangjitja Mini TV Maxxo HD-T2 HEVC/H.265 - 9" (23cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE