Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung Q65R, 65" (165cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
582761smg
CI Common Interface:
CI+
Diagonalja e ekranit:
65"
EAN:
8801643812959
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancion nga prodhuesi:
2 vite

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,399.50 
Ju kurseni : 450.00   (32%)
949.50 € * Përfshirë TVSH-në
32% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 79.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një televizor SMART QLED me diagonale prej 65 " (165 cm) dhe rezolucion 4K UHD prej 3840 x 2160 px. Indeksi i cilësisë së figurës së këtij televizori është 3000. Marrësi është i llojit DVB-T2/C/S2. Televizori është i pajisur me 4x porte HDMI, 2x porte USB, portë Ethernet (LAN), WLAN, hyrje RF, dalje audio digjitale (optike) dhe slot Cl. Klasa e energjisë është A +.

Me teknologjinë unike të pikave kuantike nga Samsung, QLED e ngre vëllimin e ngjyrave në 100%, duke ju dhënë ngjyra reale në skena të errëta dhe të shndritshme.

Përjetoni procesorin Quantum 4K të QLED. Ai përdor algoritmin e tij të posatçëm të përmirësimit për të sjellë figurë më pastër ndërsa përshtat ndriçimin e ekranit dhe zërin për të përkuar me ambientin përreth dhe me skenën që shfaqet në ekran. Procesori i fuqishëm i QLED sjell rezolucion të përmirësuar dhe një përdorim fantastik.

Mos lejoni që vonesa t’ju ngadalësojë! Duke përdorur teknologjinë FreeSync (VRR), QLED pakëson vonesën e futjes për t’ju dhënë shpejtësinë e lojës në kohë reale që ju nevojitet për t’u ngjitur në majë. Përqafoni shpejtësinë e QLED dhe përgatituni për disa fitore epike.

Për të mposhtur konkurrencën, duhet të keni kontroll të plotë. Barazuesi dinamik i zi ju jep një shikueshmëri më të mirë në errësirë dhe përdor analizë të detajuar të skenës për të optimizuar cilësinë e imazhit. Ai përmirëson edhe tingullin, kështu që mund të përfshiheni në lojë.

Shikojini objektet në errësirë dhe dalloni nuancat e ngjyrave deri në detaj. Quantum HDR 4X i analizon skenat kuadër për kuadër dhe e përshtat dritën për të shprehur ndriçimin unik të çdo momenti.

Përmirësimi me inteligjencë artificiale bën gjithë dallimin. QLED përdor mësim kompjuterik mbi bazën e inteligjencës artificiale për të pakësuar zhurmën e figurës, për të rikthyer detajet e humbura dhe madje edhe për qartësimin e kontureve të objekteve dhe të tekstit. Tani mund t’i shihni përmbajtjet në rezolucion pothuajse 4K.

Dizajni i televizorit nuk duhet t’ju heqë vëmendjen nga emisionet tuaja. Dizajni minimalist i QLED vjen me kornizë të hollë që përqëndrojnë sytë tuaj te figura, duke ju tërhequr për të parë atë që vërtet ka rëndësi.

Edhe kur është i fikur, QLED nuk rri asnjëherë kot. Modaliteti i ambientit ndihmon që QLED të kombinohet me dekorin e shtëpisë suaj për një ndikim të përkryer e të natyrshëm. Në vend të ekranit të zakonshëm të zi, do të shihni pamje kuptimplota që përshtaten me stilin e jetesës tuaj, me cilësime të thjeshta dhe plot mundësi zgjedhje.

- Caktojeni ekranin me një sfond bashkëveprues që përkon më së miri me dekorin e dhomës tuaj.

- Mund të shfaqni informacion si orën dhe datën në një sfond të bukur.

- Shfaqni të gjitha fotot tuaja të preferuara nga pajisja celulare. Është galeria juaj personale.

- Adhuruesit e artit do të shijojnë sidomos punime të bukura nga fotografë dhe artistë të mirënjohur, të gjitha të grupuara sipas një larmie tematikash.

Ky televizor Samsung bëhet edhe më i mençur me Smart Hub dhe Samsung One Remote. Vendosin të gjithë përmbajtjen që dëshironi tamam në majën e gishtërinjve, nga kutia e kanaleve tek konzola juaj e lojërave, aplikacionet dhe TV i drejtpërdrejtë. Gjithçka që ju nevojitet është një telekomandë.

Me QLED mund edhe të flisni. Bixby është ndihmësi për nevojat tuaja që shkojnë përtej kontrollit të TV tuaj. Thjesht pyesni dhe merrni më shumë.

Ky televizor Samsung punon me Alexa dhe Google Assistant, kështu që jeta juaj thjeshtohet. E keni shumë të lehtë të lidhni pajisjet që mbështesin Alexa / Google Assistant. Me përputhshmërinë e TV-ve UHD Samsung, caktojeni Alexa të ndezë TV tuaj, të ndërrojë kanalet, të kontrollojë vëllimin dhe më shumë.

Ai punon për herë të parë edhe me Apple. Me AirPlay 2 të integruar, mund të transmetoni apo të ndani përmbajtje nga pajisjet e Apple në ekranin e madh. Luani video, muzikë, fotografi dhe më shumë pa u lodhur nga iPhone, iPad dhe Mac juaj në këtë televizor.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI Common Interface:
CI+
Diagonalja e ekranit:
65"
EAN:
8801643812959
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancion nga prodhuesi:
2 vite
HDMI:
4x
Lloji i ekranit:
LED VA
Marrës digjital:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për komandim zanor:
Bixby
Ndriçimi:
500 nit (cd/m²)
Përmasat:
145.61 x 91.7 x 32.28 cm
Pesha:
26.4kg
Sistem i zërimit:
Dolby Digital Plus
Standardet e VESA:
400 x 400
USB 2.0 480 Mbs:
Po, 2x
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE