Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung Q65R, 65" (165cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
582761smg
CI Common Interface:
CI+
Diagonalja e ekranit:
65"
EAN:
8801643812959
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancion nga prodhuesi:
2 vite

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,399.50 
Ju kurseni : 300.00   (21%)
1099.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 91.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përvojë të përsosur argëtimi.

Ekrani mbështet teknologjinë QLED dhe ka diagonale 65".

Ky televizor ndërthurr katër elemente përbërëse të përsosura teknologjike për një eksperiencë të paharruar televizive. Një nga elementet është procesori Quantum 4K që optimizon kushtet e shikueshmërisë dhe përmbajtjes në kohë reale, teknologjia HDR për mbështetjen e ngjyrave, e cila analizon çdo pjesë të imazhit dhe rregullon ndriçimin sipas nevojës, pastaj teknologjia e zërit si dhe opsioni për kthimin e televizionit në pikturë.Përmes teknologjisë FreeSync (VRR), ju zvogëloni vonesën e input-it ashtu që të mundeni të luani me shpejtësinë e duhur për të fituar. Një tjetër element që kontribuon në lojën tuaj është Dynamic Black Equalizer që ofron shikueshmëri më të mirë në skena të errëta përmes analizimit dhe optimizimit të cilësisë së imazhit. Kjo veçori poashtu amplifikon zërin, ashtu që ju të zhyteni plotësisht në lojë.


Ndër të tjera, televizori mbështet makinën Al për reduktimin e zhurmës, rikthimin e detajve të humbura dhe mprehjen e skajeve të objekteve dhe tekstit. Veçori të ngjashme ofron edhe opsioni Intelegjent që rregullon ndriçimin dhe zërin, p.sh, mund të theksoj zërin e këngëtarit duke reduktuar zhurmën në prapavijë.

Ka kornizë të hollë.

Kontrollohet përmes aplikacionit ose telekomandës. Për më shumë, mundeni edhe të komunikoni me Bixby, i cili është asistent që ofron më shumë se sa vetëm kontrollim të televizorit. Përmes televizorit ju keni çasje në pajisje si drita, frigorifer dhe fshesë robotike me vakum. Mbështet AirPlay 2 që ju lejon lidhjen e tij me pajisje Apple.


Përveç pamjeve të përsosura, televizori ofron edhe dy altoparlantë me kapacitet 20W. Ndër veçori tjera,ka modul WiFi, 4 konektorë HDMI dhe 2 konektorë USB, përmes të cilave implementohen funksionet e rrjetit si aplikacionet, Hbb Tv, Netflix, Spotify, Twitter, YouTube. Sa i përket tipareve fizike, gjerësia e tij pa bazë është 145.61 ndërsa lartësia 83.66. Peshon saktësisht 26.4 kg. Përfshin akordues DVB, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 dhe sistemi i tij operativ është Smart TV 3.0.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI Common Interface:
CI+
Diagonalja e ekranit:
65"
EAN:
8801643812959
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancion nga prodhuesi:
2 vite
HDMI:
4x
Lloji i ekranit:
LED VA
Marrës digjital:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për komandim zanor:
Bixby
Ndriçimi:
500 nit (cd/m²)
Përmasat:
145.61 x 91.7 x 32.28 cm
Pesha:
26.4kg
Sistem i zërimit:
Dolby Digital Plus
Standardet e VESA:
400 x 400
USB 2.0 480 Mbs:
Po, 2x

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE