Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung Q65R, 65" (165cm), 4K UHD, i argjendtë

Kodi i produktit:
582761smg
CI Common Interface:
CI+
Diagonalja e ekranit:
65"
EAN:
8801643812959
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancion nga prodhuesi:
2 vite

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,399.50 
Ju kurseni : 300.00   (21%)
1099.50 € * Përfshirë TVSH-në
21% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 91.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI Common Interface:
CI+
Diagonalja e ekranit:
65"
EAN:
8801643812959
Fuqia e altoparlantëve:
20W
Garancion nga prodhuesi:
2 vite
Garancioni nga prodhuesi:
5 vite
HDMI:
4x
Lloji i ekranit:
LED VA
Marrës digjital:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për komandim zanor:
Bixby
Ndriçimi:
500 nit (cd/m²)
Përmasat:
145.61 x 91.7 x 32.28 cm
Pesha:
26.4kg
Sistem i zërimit:
Dolby Digital Plus
Standardet e VESA:
400 x 400
USB 2.0 480 Mbs:
Po, 2x
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE