Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 55UN7100, 55" (139cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
287938
Audio optike:
RCA:
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

582.50 
Ju kurseni : 143.00   (25%)
439.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përvoja e shikimit të TV gjithashtu mund të azhurnohet! Ky televizor LG është prova e gjallë e kësaj. Një imazh 4K është një imazh me ngjyra të gjalla dhe detaje të shkëlqyera, pavarësisht nga lloji i programit që shikohet ose lloji i aktivitetit. Është një rezolucion që e dërgon shikimin e TV në një nivel krejt të ri. Televizori është i pajisur me një procesor të shpejtë dhe të saktë katër-bërthamësh që siguron një pamje pa zhurmë me ngjyra dhe kontrast dinamik. Për më tepër, siguron që edhe një imazh me rezolucion të ulët të shndërrohet në një rezolucion më të lartë, sa më afër që të jetë e mundur me një imazh 4K. Ky televizor SMART LED ka një diagonale prej 55 " (139 cm) me rezolucion 4K (3840 x 2160 px). Marrësi është i llojit: DVB-C / T / T2 / S / S2. Televizori mbështet HbbTV, HDR 10, HLG, HEVC H.243, VP9, HGiG, 4K Upscaler, modalitetin Auto Low Latency Mode dhe Filmmaker. Sistemi i altoparlantëve është 2.0, fuqia 20 W. Funksionet e mençura dhe për ndarje të përmbajtjes përfshijnë: sistemin operativ WebOS Smart TV, shfletuesin e Internetit, pajtueshmërinë me aplikacionin LG ThinQ, LG Home Dashboard, Apple AirPlay 2, regjistrimin e programeve të TV, lidhjen e tastierës dhe mausit, Bluetooth v5.0, Apple HomeKit, qasjen e shpejtë në aplikacione, lidhjen mobile, Wi-Fi, DLNA, Miracast. E përfshirë është edhe telekomanda. Klasa e efiçiencës së energjisë është A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
55
Diagonalja e ekranit cm:
139
DLNA:
EAN:
8806098659876
Frekuencë Hz:
50
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 247
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
55UN71003LB
Konsumi vjetor kWh:
121
Konsumi W:
87
LAN:
Lansuar:
23. 5. 2020
Lartësia mm:
787
Lartësia pa mbajtëse mm:
728
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 300
Pesha kg:
13.9
Pesha pa mbajtëse kg:
13.7
Prodhuesi:
LG
RCA:
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
HDR10, HLG, LED, Smart
Trashësia mm:
231
Trashësia pa mbajtëse mm:
88
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE