Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor LG 65UN8500, 65" (164cm), 4K UHD, i hirtë

Kodi i produktit:
287925
Audio optike:
Pesha pa mbajtëse kg:
21,3
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,193.50 
Ju kurseni : 143.22   (12%)
1,050.28 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 87.52 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Sot, nuk keni më nevojë të shkoni në kinema për një përvojë të paparë ... Sot, gjithçka që duhet të bëni është të ndizni televizorin LG, i cili sjell kinemanë direkt në dhomën tuaj të ndenjës! Një imazh 4K është një imazh me ngjyra të gjalla dhe detaje të shkëlqyera, pavarësisht nga lloji i programit që shikohet ose lloji i aktivitetit. Është një rezolucion që e merr shikimin e TV në një nivel krejt të ri. Për të mbajtur gjithçka në funksionim siç duhet, televizori është i pajisur me një procesor të fuqishëm Alpha 7 të gjeneratës së 3-të, i cili do të kujdeset për gjithçka. Një përvojë befasuese audio-vizuale, plot ngjyra, tone të forta - të gjitha pa probleme dhe shpejt. Për më tepër, siguron që edhe një imazh me rezolucion të ulët të shndërrohet në një rezolucion më të lartë, sa më afër që të jetë e mundur me një imazh 4K. Shndërroni televizorin tuaj LG në një panel kontrolli në shtëpi për të kontrolluar shtëpinë tuaj të mençur me vetëm zërin tuaj. Thjesht bëni një pyetje dhe teknologjitë e ndihmësve të mençur Google Assistant dhe Amazon Alexa do të kujdesen për gjithçka! Jeta me LG është kaq e thjeshtë. Ky televizor SMART LED ka një diagonale prej 65 " (164 cm) me rezolucion 4K (3840 x 2160 px). Marrësi është i llojit: DVB-C / T / T2 / S / S2. Mbështet HbbTV, HDR 10, Dolby Vision IQ, HLG, HEVC H.265, VP9, HGiG, HFR, 4S upscaler, modalitetin Auto Low Latency Mode (ALLM) dhe Filmmaker. Sistemi i altoparlantëve është 2.0, fuqia 20 W. Funksionet e mençura dhe për ndarje të përmbajtjes përfshijnë: sistemin operativ WebOS Smart TV, shfletuesin e Internetit, pajtueshmërinë me aplikacionin LG ThinQ, LG Home Dashboard, Apple AirPlay 2, regjistrimin e programeve të TV, lidhjen e tastierës dhe mausit, Bluetooth v5.0, Apple HomeKit, qasjen e shpejtë në aplikacione dhe lidhjen mobile. Televizori ofron mbështetje edhe për Wi-Fi, DLNA dhe Miracast. E përfshirë në paketë është një telekomandë Magic. Klasa e efiçiencës së energjisë është A.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
65
Diagonalja e ekranit cm:
164
DLNA:
EAN:
8806098689095
Frekuencë Hz:
100
Fuqia e altoparlantëve W:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 460
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Incizim USB - PVR:
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
65UN85003LA
Konsumi vjetor kWh:
208
Konsumi W:
150
Kontollim zanor:
Kontrollim me anë të lëvizjeve:
LAN:
Lansuar:
22. 5. 2020
Lartësia mm:
901
Lartësia pa mbajtëse mm:
840
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Miracast:
Ngjyra:
Hirtë
Numri i porteve HDMI:
4
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Numri i porteve HDMI 2.1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
400 x 300
Përmbajtja e pakos:
Telekomandë Magic
Pesha kg:
23,3
Pesha pa mbajtëse kg:
21,3
Prodhuesi:
LG
RCA:
RCA Komponent:
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti uebi:
Sistemi operativ:
WebOS
Teknologjia e TV:
Dolby Vision, HDR10, HLG, LED, Smart (smart)
Trashësia mm:
271
Trashësia pa mbajtëse mm:
84
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE