Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE65TU7092 -65” (163 cm)

Kodi i produktit:
315344
Audio optike:
Pesha pa mbajtëse kg:
20,6
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

826.50 
Ju kurseni : 227.00   (27%)
599.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 49.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Televizori Samsung UE65TU7092 vjen me ekran 65” (163 cm) me kualitet 4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160 piksel. Ky televizor posedon altoparlantë të integruar me fuqi 20 W të cilët prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe marrës të llojit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Të veçantat e këtij televizori janë mundësitë e incizimit të programeve dhe filmave tuaj të preferuara përmes memorieve USB, të shfletoni online, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, Samsung mundëson përdorimin e teknologjive si HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart, të cilat përmisojnë dhe shfaqin imazhe sikurse të ishin reale. Si pjesë përbërëse, Samsung ka dy porte HDMI, porte USB, CI, LAN, dhe port audio për kufje.

Vlerësimet

:):):):)
:):):):)
Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Besueshmëria:
100 %
CI:
Diagonalja e ekranit:
65
Diagonalja e ekranit cm:
163
DLNA:
EAN:
8806090367533
EPG:
Frekuencë Hz:
Nuk ka
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1 448,4
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.1:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2000
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
UE65TU7092UXXH
LAN:
Lartësia mm:
906,2
Lartësia pa mbajtëse mm:
829,8
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i porteve HDMI:
2
Numri i porteve HDMI 2.1:
2
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 400
Pesha kg:
20.9
Pesha pa mbajtëse kg:
20,6
Prodhuesi:
Samsung
Shfletues Interneti uebi:
Teknologjia e TV:
HDR10, HDR10+, HLG, LED, Smart (chytrá)
Trashësia mm:
282,1
Trashësia pa mbajtëse mm:
59.5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE