Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sencor SLE 55US400TCS - 55" (139cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
245185
Audio optike:
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Lartësia [mm]:
766
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):

Si të porosisim në Gjirafa50?

426.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 35.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sencor SLE 55US400TCS është një 55 "SMART TV me rezolucion imazhi 4K UHD dhe një ekran të madh 139cm. Shijoni imazhe mahnitëse më të larta se rezolucioni 4K dhe imazhe të freskëta. Përveç kësaj, për shkak se ajo është një TV SMART, ju mund ta përdorni me lehtësi televizorin tuaj për të argëtuar veten ose familjen dhe miqtë tuaj. Përveç DVB T2, televizori është i pajisur me një sinjal satelitor DVB S2 për ata që marrin sinjalin satelitor. Kënde të gjera të shikimit 178 ° / 178 °. Shtypja Dinamike e Zhurmave DNR. Ndërfaqja e zgjuar: HbbTV, Wi-Fi, DLNA. Lloji Tuner C / T / T2 / S / S2 me mbështetje HEVC H.265. Tingull superior me një barazues 2x 8W. Më shumë karakteristika televizive: Regjistrim USB, ndjekja e kohës, menyja OSD, EPG, teleteks, orë, kohëmatës, kontroll prindëror, modaliteti i hotelit. Mbështetje për VESA 200 x 200.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
55
Diagonalja e ekranit [cm]:
139
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
DLNA:
EAN:
8590669242719
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
16
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 234
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
SLE 55US400TCS
Konsumi [W]:
108
LAN:
Lansuar:
19. 9. 2018
Lartësia [mm]:
766
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Meny çeke:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Prodhuesi:
Sencor
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
SCART:
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
310
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE