Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sharp LC-32HI5122 - 32" (81cm), HD, i zi

Kodi i produktit:
250083
Audio optike:
RCA (Komponent):
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
245.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori LED SMART HD 32 " me rezolucion 1366 x 768 piksele, diagonale 81 cm, dhe frekuencë 200 Hz. TV vjen me një sërë veçorish për t'ju dhënë një eksperiencë të shkëlqyer gjatë shikimit të filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara. Përveç sinjalit DVB T2, televizori është i pajisur me sinjal satelitor DVB S2. Ekrani 32 " ofron pamje HD-Ready (1366 x 768 piksele) me diagonale 81 cm, Frekuenca 200 Hz. Pëermban shfletuesin e internetit Wi-Fi, Wi-Di, DLNA media player, teknologjinë Active Motion për lëvizje të qetë dhe zmadhim dhe Timer për të ndezur ose fikur televizorin. Zmadhues zëri DTS TruSurround, dekodues DTS 2.0 , Dolby Digital, Dolby Digital +, 2x 10 W. Televizori ka një modul të integruar Wi-Fi që ju lejon të lidhni SMART TV tuaj me internet pa kabllo dhe është i pajisur me një gamë të gjerë të shfletimit të aplikacioneve të internetit. Gjithashtu ka një port USB për lidhjen e hard drive ose flash drive në të cilin mund të regjistroni filma me funksionin PVRready.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
32
Diagonalja e ekranit [cm]:
81
DLNA:
EAN:
2050001474926
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
732
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi:
LC-32HI5122
Konsumi [W]:
31
Kontrast [:1]:
1000000
Lansuar:
28. 11. 2018
Lartësia [mm]:
472
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
50 x 50, 75 x 75, 100 x 100, 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400
Pesha [kg]:
5.3
Prodhuesi:
Sharp
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
AQUOS NET
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
179
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Bashkangjitja Televizor Sharp LC-32HI5122 - 32" (81cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE