Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Sharp LC-60UI9362 - 60" (152cm), 4K UHD, i zi

Kodi i produktit:
250087
Audio optike:
RCA (Komponent):
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

798.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizior 60" LED SMART TV me rezolucion Ultra HD (3840 x 2160 piksel) dhe diagonale 152 cm. Televizori me sistemin Sharp Aquos Net +, ka një sërë veçorish për t'ju dhënë një eksperiencë të mrekullueshme në shikimin e filmave dhe shfaqjeve tuaja të preferuara. Rezolucioni Ultra HD është katër herë më i lartë sesa rezolucioni Full HD dhe ofron ngjyra të pastra dhe reale. Ky televizor është një investim i madh për të ardhmen me sintonizuesin e llojit DVB-C / T / T2 (HEVC) / S / S2, kështu që ju jeni gati për të ndryshuar tranzicionin DVBT - DVB T2 në HEVC 265. Përveç sinjalit DVB T2, televizori është i pajisur me një sinjal satelitor DVB S2. Me një sintonizues satelitor, ju nuk keni nevojë të investoni në një marrës satelitor, thjesht keni një slot kartash për dekodim. Përveç kësaj, do të vlerësoni mundësinë e përdorimit të vetëm një telekomande për të kontrolluar të gjitha këto. TV ka një port USB për lidhjen e një hard disku ose një disku flash në të cilët mund të regjistroni filma me funksionin PVRready. Televizori ka të integruar Wi-Fi, Miracast dhe DLNA media player. Prej teknologjive të imazhit dhe zërit ofron: APQ, HDR+, Active Motion, DTS TruSurround, dekoder DTS 2.0, Dolby Digital, Dolby Digital +, dhe dy altoparlantë të integruar Harman Kardon (2x10W) dhe një subwoofer (20W) me fuqi totale të sistemit të zërimit - 40 W. Gjithashtu ofron edhe teleteks, EPG, HbbTV, Netflix, App store, shfletues interneti, kohëmatës për ndaljen dhe fikjen e programuar të televizorit, kontroll prindëror, dhe mbajtëset VESA 300 x 200 mm. Klasa e energjisë së këtij televizori është A +.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
60
Diagonalja e ekranit [cm]:
152
DLNA:
EAN:
2050001472946
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Frekuencë [Hz]:
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 351
HbbTV:
HDMI:
Incizim USB - PVR:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
800
Jack (për kufje):
Kodi:
LC-60UI9362
Kontrast [:1]:
1000000
LAN:
Lansuar:
28. 11. 2018
Lartësia [mm]:
849
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Miracast:
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3+
Përmasat e kapëses VESA:
300 x 200
Pesha [kg]:
23.9
Prodhuesi:
Sharp
RCA (Komponent):
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
AQUOS NET
Teknologjia e TV:
HDR, LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
249
Ueb-i i prodhuesit:
Sharp.at
USB:
Varje në mur:
WLAN (WiFi):

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE