Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Televizor GoGEN TVH 24R540 STWEBW - 24" (61cm), HD, i bardhë

Kodi i produktit:
231829
CI:
Prodhuesi:
GoGen
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Mbështetje për WiFi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
217.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Televizori GoGEN TVH 24R540 STWEBW vjen me ekran 24” (61 cm) me kualitet HD dhe rezolucion 1366 x 768 piksel. Ky televizor posedon dy altoparlantë të integruar me fuqi 2.5 W të cilët të kombinuar me teknologjitë më të reja përfshirë këtu NICAM stereo prodhojnë zë kumbues dhe tejet të qartë, si dhe posedon marrës të llojit DVB-C / T/ T2/ S/ S2. GoGEN është një televizor shumë modest që ju lejon të shfletoni online përmes teknologjisë WiFi, zmadhoni apo zvogëloni imazhet sipas dëshirës, hapni aplikacione të ndryshme dhe të përdoni Youtube. Poashtu, GoGEN mundëson përdorimin e teknologjive si DLNA për lidhjen me pajisjet e tjera smart, kohëmatës për fikje dhe modin për të kaluar kohën e lirë duke luajtur lojëra të ndryshme. Si pjesë përbërëse, GoGEN ka dy porte HDMI, portin USB, LAN – Ethernet, CI+ dhe port audio për kufje. Shumë efikas në përdorimin e energjisë (Class A+). Televizori vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CI:
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Diagonalja e ekranit [cm]:
61
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
1.3
DLNA:
EAN:
8592417062648
EPG:
Frekuencë (Hz):
50
Fuqia e altoparlantëve [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
554
HbbTV:
HDMI:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
200
Jack (për kufje):
Klasa e energjisë:
A+
Kodi i prodhuesit:
GOGTVH24R540STWEBW
Konsumi [W]:
19
LAN:
Lansuar:
13. 3. 2018
Lartësia [mm]:
370
Lloji i marrësit:
DVB-S2, DVB-T2
Mbështetje për H.265 (HEVC):
Mbështetje për WiFi:
Ngjyra:
Bardhë
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75
Pesha [kg]:
3.4
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni:
1366 x 768 (HD)
Shfletues Interneti (uebi):
Sistemi operativ:
Pllakë
Teknologjia e TV:
LED, Smart (mençur)
Trashësia [mm]:
135
USB:
Varje në mur:
VGA [D-Sub]:

Bashkangjitja Televizor GoGEN TVH 24R540 STWEBW - 24" (61cm) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE