Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për DVD-Player CaseLogic PDVS3, 9"

Kodi i produktit:
56056
Dizajnuar për:
Player
EAN:
0858540493826
Kodi i prodhuesit:
PDVS3
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

CaseLogic është prodhues i njohur i çantave dhe mbështjellëseve të ndryshme, në veçanti për laptopët, kamerat dhe pajisjet e tjera. CaseLogic LCD9 është një çantë e dedikuar për DVD Player me diagonale deri 9". Çanta shërben në rend të parë si mbrojtëse ndaj gërvishtjeve dhe dëmtimeve minore. Ideale për ata që bartin me vete DVD-Player të pambrojtur. Çanta është e bërë nga najlloni i cilësisë së lartë. DualJack është një lidhës që çanta përmban, i cili iu mundëson t'i lidhni dy kufje në pajisje në të njëjtën kohë. Çanta po ashtu ka një sistem të varjes që iu mundëson ta bartni çantën me lehtësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Player
EAN:
0858540493826
Kodi i prodhuesit:
PDVS3
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji:
Çantë
Materiali:
Najlon
Përmasat [mm]:
270 x 190 x 100
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE