Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dritë rrethore NANLITE Halo 16, dritë LED

Kodi i produktit:
285128
EAN:
6949987421177
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
406
Kodi:
12-2024-JSG
Lansuar:
10. 4. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 
Ju kurseni : 16.95   (10%)
152.55 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nanlite Halo 16 është një dritë rrethore LED me dy ngjyra, e mundësuar nga një përshtatës AC. Siguron dritë të butë, pa hije dhe ofron efekte të reflektimeve rrethore në sytë e fotografëve. Përveç kësaj, ajo mbështet CRI 95 dhe TLCI 93 për ngjyrat e vërteta dhe tonet e lëkurës, si dhe është ideale për të punuar në hapësira të vogla dhe për transport të shpeshtë. Diametri i rrethit është 16 “ (40.6 cm), kurse fijet standarde 5/8" shërbejnë montim në trekëmbëshin e lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6949987421177
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
406
Kodi:
12-2024-JSG
Lansuar:
10. 4. 2020
Lartësia mm:
406
Prodhuesi:
NANLITE
Ueb-i i prodhuesit:
En.nanlite.com
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE