Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dritë rrethore NANLITE Halo 16, dritë LED

Kodi i produktit:
285128
EAN:
6949987421177
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
406
Kodi:
12-2024-JSG
Lansuar:
10. 4. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nanlite Halo 16 është një dritë rrethore LED me dy ngjyra, e mundësuar nga një përshtatës AC. Siguron dritë të butë, pa hije dhe ofron efekte të reflektimeve rrethore në sytë e fotografëve. Përveç kësaj, ajo mbështet CRI 95 dhe TLCI 93 për ngjyrat e vërteta dhe tonet e lëkurës, si dhe është ideale për të punuar në hapësira të vogla dhe për transport të shpeshtë. Diametri i rrethit është 16 “ (40.6 cm), kurse fijet standarde 5/8" shërbejnë montim në trekëmbëshin e lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6949987421177
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
406
Kodi:
12-2024-JSG
Lansuar:
10. 4. 2020
Lartësia mm:
406
Prodhuesi:
NANLITE
Ueb-i i prodhuesit:
En.nanlite.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE