Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Hikvision DS-1294ZJ-PT për kamerë IP DS-2DE2Ax04IW-DE3

Kodi i produktit:
264175
Besueshmëria:
100 %
EAN:
6954273666408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Hikvision DS-2DE2Ax04IW-DE3
I përdorshëm me markat:
Hikvision

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo mbajtëse është e dizajnuar për kamera IP PTZ Hikvision DS-2DE2Ax04IW-DE3. Përmasat e saj janë 223.5mm x 125.8mm x 80mm dhe peshon 480g. Përbëhet nga plastika.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
6954273666408
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Hikvision DS-2DE2Ax04IW-DE3
I përdorshëm me markat:
Hikvision
Kodi:
DS-1294ZJ-PT
Lansuar:
10. 7. 2019
Mbajtëse për:
Kamerë IP
Prodhuesi:
Hikvision

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE