Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për DVD-Player CONNECT IT G2

Kodi i produktit:
104249
EAN:
8594158527639
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-63
Lansuar:
29 Shkurt 2012
Prodhuesi:
Connect IT

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

CONNECT IT G2 është mbajtës shumë praktik nga xhami për DVD player apo Set Top Box. Kjo pajisje do të ju krijoj më shumë hapësirë dhe gjithashtu do të keni një pamje më elegante të DVD-së tuaj. Ky mbajtës ka një sipërfaqe prej xhami të rreth 38 x 38 x 0.5 cm dhe mund të mbajë pajisje deri në 8 kg. Është i pajisur me vida dhe priza për instalim sa më të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594158527639
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-63
Lansuar:
29 Shkurt 2012
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE