Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës për DVD-Player STELL SHO 1180

Kodi i produktit:
145560
EAN:
8590669129287
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669129287
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
41.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Mon Stell Sho 1180 ofron rafte shumë praktike mbajtëse për DVD player apo SET TOP BOx-e, që i japin një dizajn shumë modern ambientit tuaj dhe janë shumë të përshtatshme për zyra moderne apo apartmane. Elementi bazik në përbërjen e këtij mbajtësi është xhami (qelqi), që ofron dizajn efikas në të gjithë produktin. Për më tepër ky produkt është shumë i fortë dhe ka edhe pjesën pas së cilës mund ti fshihni kabllot të mos duken. Kapaciteti i tij mbajtës shkon deri në 10kg me dimensione 445 x 205 x 355 mm (gjërësia, lartësia, thellësia). Si shtesë, vjen me veglën e posaçme për montim. Me këtë produkt vijnë edhe një palë bateri AA falas.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669129287
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
8590669129287
Lansuar:
27 Shkurt 2014
Prodhuesi:
Stell

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE