Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Stell SHO 1190, i zi

Kodi i produktit:
226495
EAN:
8590669231959
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600
Kodi i prodhuesit:
8590669231959
Lartësia [mm]:
11

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

STELL SHO 1190 është raft i murit i gjithanshëm nga çeliku dhe plastika, për vendosjen e pajisjeve të vogla elektronike, të cilat dëshironi tëi keni afër televizorit ose pajisjeve tjera. Rafti ka ngjyrë të zezë. Përmasat e raftit janë 1.1 x 60 x 12.7 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669231959
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
600
Kodi i prodhuesit:
8590669231959
Lartësia [mm]:
11
Prodhuesi:
Stell
Trashësia [mm]:
127

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE