Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastrues CLEAN IT për DVD / CD

Kodi i produktit:
172231
Dizajnuar për:
Blu-Ray Player, CD/DVD ROM
EAN:
8594158529633
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Kodi i prodhuesit:
CL-32
Lansuar:
23 Maj 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania CLEAN IT është e njohur për prodhimin e mjeteve pastruese për optikë, ekrane, kompjuterë dhe pajisje tjera elektronike. Tani kompania ka prezantuar CD-në praktike e cila është e dizajnuar për pastrimin e kokave optike në CD / DCD / Blu-Ray, sistemeve të Wi-Fi dhe sistemeve tjera. Kjo CD pastruese ka gjashtë brusha speciale dhe shumë efektive për pastrim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Blu-Ray Player, CD/DVD ROM
EAN:
8594158529633
Garancioni nga prodhuesi:
Pa garancion
Kodi i prodhuesit:
CL-32
Lansuar:
23 Maj 2015
Lloji i pastruesve:
CD
Prodhuesi:
Clean IT

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE