Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video splitter ATEN, 1PC - 2VGA, 350MHz

Kodi i produktit:
259338
EAN:
4710423770928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VS-92A
Lansuar:
13. 4. 2019
Prodhuesi:
ATEN

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

VS92A është një video splitter që jo vetëm kopjon një sinjal video nga çdo monitor standard ose multi-sinkronizues VGA, XGA, SVGA dhe UXGA në dy porta dalës, por gjithashtu forcon sinjalin video në mënyrë që të mund të merret deri në 30 metra largësi. VS92A mbështet deri në 8 ekrane dhe ofron deri në 350 MHz bandwidth. Kjo e bën atë ideal për transmetime publike, mësime ose për monitorimin e ambienteve të punës nga vende të largëta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710423770928
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VS-92A
Lansuar:
13. 4. 2019
Prodhuesi:
ATEN
Ueb-i i prodhuesit:
Aten.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE