Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

3D Blu-ray Player BP556, i zi

Kodi i produktit:
195017
EAN:
8806087721584
Mbështetje për 3D:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
195

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania LG sjellë në treg 3D Blu-ray Player BP556 me shumë mundësi të përshtatshme. Me të mund t'i shijoni TV show tuaj të preferuar së bashku me gjithë familjen tuaj. Ndërsa përmes WiFi-së mund ta lidhni atë me telefonin tuaj të mençur apo pajisjen mobile. Blu-ray Disc ofron kualitet me rezolucion HD të plotë ndërsa ju mund t'i lëshoni filmat, të shikoni fotografi apo të dëgjoni muzikë drejtpërdrejtë nga USB-ja. Kjo pajisje përshtatet me formatet MP3, WMA, OGG, AIFF, AAC, AAC +, M4A, FLAC dhe WAV. Ka madhësi 270 x 43 x 195 mm ndërsa peshon 0.87 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806087721584
Formate audio:
Dolby TrueHD, DTS
Formatet e kompresimit të videove :
AVCHD, FLV, MKV, MOV, MP4, MPEG 2, MPEG 4, WMV, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
270
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BP556
LAN:
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
43
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,87
Prodhuesi:
LG
RJ-45:
Trashësia [mm]:
195
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE