Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-Ray player Panasonic DMP-UB300, HDR, i zi

Kodi i produktit:
220039
EAN:
5025232862993
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Trashësia [mm]:
193
Shfletues Interneti (uebi):
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

268.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic është një ndër prodhuesit më të njohur të prodhimit të drive optik, kështu që për të kishe ardhur koha që të hedhin në treg një drive disk të fuqishëm DMP-UB300 që përkrah leximin dhe shkrimin e mediave Blu-ray. DMP-UB300 gjithashtu përkrah formatet ALAC, DSD, FLAC, WAV dhe mediat BD, CD, DVD. Përveç kësaj mbështetë edhe 3D dhe formatin e videos 4K, me ndërfaqet: 2x USB, dalje HDMI dhe LAN. Përmasat e tij janë 320 x 45 x 193 mm dhe peshon 1,3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232862993
Formate:
ALAC, DSD, FLAC, WAV
Formate audio:
Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS HD
Formatet e kompresimit të videove :
AVCHD, MKV, MPO
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-UB300EGK
LAN:
Lartësia [mm]:
45
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,3
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Shfletues Interneti (uebi):
Trashësia [mm]:
193
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE