Blu-Ray player Panasonic DMP-UB400, BD, CD, DVD, i zi

Kodi i produktit:
220041
EAN:
5025232862955

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray player mundëson për të luajtur të gjitha llojet e zakonshme të medias,si DVD, CD, Blu-ray, plus përmbajtje nga një shumëllojshmëri e pajisjeve falë një game të gjerë lidhjesh. 4K, mbështetja upsampling HDR, përmirësimi i drejtpërdrejtë i Chroma 4K. Zgjedhjet për anulimin e zhurmës, Mbështetja e ri-masterit rrethues. Funksionet inteligjente: kontrolli i largët, pozicionimi i titrave dhe rregullimi i ndriçimit, pasqyrimi me smartphone dhe tabletë, aplikacione të internetit, shfletues web, sistem wireless LAN, DLNA, rishikim në HDD të jashtëm. Përmasat 320 x 45 x 199 mm. Pesha 1,5 kg. Procesor HCX pro UHD Blu-ray ofron cilësi të fotos, përpunimit Optimale të HDR për të rritur ndriçimin në vendet me ndriçim të ulët. Vetitë kryesore: një Blu-ray player që mund të luajë të gjitha llojet e zakonshme të medias: UHD Blu-ray, BD-RE, BD-R, DVD, CD, CD-R / RW, plus përmbajtje nga një shumëllojshmëri pajisje falë një game të gjerë lidhjesh . Dolby Digital, True HD, Dolby Digital Plus, DTS-HD dhe DSD. Interface: 2x USB, 2x dalje HDMI, dalje optike, LAN. 4K, mbështetja upsampling HDR, përmirësimi i drejtpërdrejtë i Chroma 4K. Mbështetje për remapping optimizuar ton për SDR-TV. Kompatibil me rrjetin 4K. Opsionet anulluese të zhurmës, Mbështetja e ri-masterit rrethues, Tingujt e Tube Digital. Karakteristika të zgjuara: kontrolli i largët, pozicionimi i titrave dhe rregullimi i ndriçimit, pasqyrimi i smartfonëve dhe i tabletëve, aplikacionet në internet, shfletuesi i internetit, sistemi i LAN-it pa tel, DLNA (klient dhe render), rishikim në HDD të jashtëm, qasje në rrjetin. Përmasat 320 x 45 x 199 mm. Pesha 1,5 kg.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5025232862955

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE