Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-Ray player Panasonic DMP-UB400, BD, CD, DVD, i zi

Kodi i produktit:
220041
EAN:
5025232862955

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje mundëson luajtjen e mediave të ndryshme si UHD Blu-ray, BD-RE, BD-R, DVD, CD, CD-R / RW. Mbështet Dolby Digital, True HD, Dolby Digital Plus, DTS-HD, DSD. Ka ndërfaqe: 2x USB, 2x HDMI, optike, LAN. Përfshin poashtu elementet 4K, HDR dhe kalimin në 4K Direct Chroma. Kontrollohet përmes telekomandës si dhe ofron mundësi rregullimi të ndriçimit, aplikacione interneti, shfletues, etj. Përmasat 320 x 45 x 199 mm dhe pesha 1.5 kg.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5025232862955

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE