Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray Player Pioneer BDP-180, i zi

Kodi i produktit:
178906
EAN:
4988028301001
Mbështetje për 3D:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

299.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray player BDP-180 ofron funksione të shumta që do të çmohen kur të përdoret në shtëpi. Falë DLNA-së, kjo pajisje ju mundëson të shikoni fotografi apo video dhe dëgjoni muzikë drejtpërdrejtë nga rrjeti i përshtatshëm ku i keni ruajtur ato. Me të mund të shikoni edhe 3D video me kualitet tejet të lartë Ultra HD (4K /24p). Në të, ju mund të lëshoni çfarëdo DVD-je, CD-je apo Blu-ray. Ndërsa, për monitor lidhet përmes HDMI-së dhe USB-së. Dimensionet e kësaj pajisje janë 435 x 58 x 250 mm dhe peshon 2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4988028301001
Formate:
ALAC, FLAC, WAV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BDP-180-K
LAN:
Lansuar:
10 Tetor 2015
Lartësia [mm]:
58
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2
Prodhuesi:
Pioneer
RJ-45:
Trashësia [mm]:
250
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE