Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray player Samsung BD-J4500, BD, CD, DVD, i zi

Kodi i produktit:
219460
EAN:
8806088114170
Lloji i playerit:
Tavolinë
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
208
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray player Samsung J4500 mund të përdoret me të gjitha llojet e zakonshme të Blu-ray media, siç janë DVD-të, CD-të, USB-të apo nga internet, gjithashtu ofron HDMI, Quick Start dhe Dolby decoder True HD. Vjen me dimenzione 300 x 42 x 208mm, peshë 1.1kg dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088114170
Formate:
AAC, JPEG, MP3, PNG, WMA
Formate audio:
Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS HD
Formatet e kompresimit të videove :
AVI, DivX, MKV, MP4, MPEG, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BD-J4500R/EN
Lartësia [mm]:
41
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,1
Prodhuesi:
Samsung
Trashësia [mm]:
208
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE