Blu-ray player Samsung BD-J4500, BD, CD, DVD, i zi

Kodi i produktit:
219460
EAN:
8806088114170
Lloji i playerit:
Tavolinë
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
208
Prodhuesi:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray player Samsung J4500 mund të përdoret me të gjitha llojet e zakonshme të Blu-ray media, siç janë DVD-të, CD-të, USB-të apo nga internet, gjithashtu ofron HDMI, Quick Start dhe Dolby decoder True HD. Samsung J4500 mund të lidhet lehtësisht me TV dhe mund të luaj muzikat dhe videot me kualitetin më të mirë. Vjen me dimenzione 300 x 42 x 208mm, peshë 1.1kg dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088114170
Formate:
AAC, JPEG, MP3, PNG, WMA
Formate audio:
Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS HD
Formatet e kompresimit të videove :
AVI, DivX, MKV, MP4, MPEG, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
300
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BD-J4500R/EN
Lartësia [mm]:
41
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,1
Prodhuesi:
Samsung
Trashësia [mm]:
208
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE