Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-Ray Player Samsung BD-J5500, i zi

Kodi i produktit:
174076
EAN:
8806086570091
Mbështetje për 3D:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
221
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

112.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-Ray player Samsung J5500 ofron pamje tre-dimensionale, si dhe lidhje të vazhdueshme online. Ka dizajn klasik me ngjyrë të zezë, ku në pjesën sipërfaqësore ka material të butë. Transferimin e të dhënave në mënyrë të lehtë ua ofron DLNA, ku me të mund të lidheni me PC, smartphone apo tableta të ndryshëm pa pasur nevojë për USB. Përmban një port për HDMI dhe një port për USB 2.0 Dimensionet e produktit janë 290 x 39 x 221 mm, me peshë prej 1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806086570091
Formatet e kompresimit të videove :
DivX, MKV, MPEG 2, MPEG 4, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
290
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BD-J5500/EN
Lansuar:
27 Qershor 2015
Lartësia [mm]:
39
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1
Prodhuesi:
Samsung
RJ-45:
Trashësia [mm]:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE