Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu- Ray player Samsung UBD-M7500, UHD, BD, CD, DVD, i zi

Kodi i produktit:
224830
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

281.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

7.1k Blu-ray Samsung është për të gjitha përmbajtjet e zakonshme 4K Blu-ray, DVD dhe USB. Kjo pajisje mbështet rezolucionin UHD, HDR dhe UHD upscaling. Posedon një gamë të gjerë të kodekëve. Ka konektorë HDMI, USB, Ethernet dhe dalje dixhitale optike. Vjen me dimensione 406 x 44.7 x 230 mm, peshë 1.8 kg dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE