Blu- Ray player Samsung UBD-M7500, UHD, BD, CD, DVD, i zi

Kodi i produktit:
224830
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

315.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

7.1k Blu-ray Samsung është për të gjitha përmbajtjet e zakonshme 4K Blu-ray, DVD dhe USB. Kjo pajisje mbështet rezolucionin UHD, HDR dhe UHD upscaling. Posedon një gamë të gjerë të kodekëve. Veti Anynet + , ripping CD, Samsung Smart Blu-ray. Lidhje: HDMI, USB, Ethernet dhe dalje dixhitale optike. Vjen me dimensione 406 x 44.7 x 230 mm, peshë 1.8 kg dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE