Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray player Samsung UBD-M8500, UHD, e zezë

Kodi i produktit:
219726
EAN:
8806088808505
Mbështetje për 4K / UHD:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Shfletues Interneti (uebi):

Si të porosisim në Gjirafa50?

298.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UHD Blu-ray player nga Samsung ju lejon të luani të gjitha llojet e mediave të zakonshme si DVD, Blu-ray dhe gjithashtu ju lejon të luani përmbajtje nga një pajisje USB siç është flash drive ose hard disk i jashtëm. Përveç aftësive të shumta të riprodhimit, gjithashtu do të jeni të sigurt për të mirëpritur cilësinë e lartë të zërit. Është i pajisur me një rezolucion të shkëlqyeshëm 4K për një pamje tërësisht realiste që do të paraqet me cilësi edhe detajet më të vogla. Përveç rezolucionit të madh, gjithashtu do të mirëprisni një gamë të dyfishtë të ngjyrave në krahasim me pajisjet konvencionale. Sigurisht, ka shkëlqim të mahnitshëm, kontrast më të thellë dhe foto dinamike falë mbështetjes së HDR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088808505
Formatet e kompresimit të videove :
DivX, MKV, MPEG 2, MPEG 4, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
UBD-M8500/EN
LAN:
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Samsung
RJ-45:
Shfletues Interneti (uebi):
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE