Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray Player Sony BDP-S4500

Kodi i produktit:
171024
EAN:
4905524994032
Mbështetje për 3D:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Trashësia [mm]:
230
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

127.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-Ray Player SONZ BDP-S4500 përmban teknologjinë Triluminos Colour, ku ju mund të shijoni imazhet me kualitet të lartë dhe mjaft të gjalla. Në kombinimin me TV 3D, Blu-Ray ju ofron eksperiencë të paharrueshme gjatë shikimit të filmave apo dokumentarëve me pamje tre -dimensionale. Blu-Raz gjithashtu lejon transferimin e dimensionit 2D në 3D. Mund të lidhni në internet përmes Ethernet, që ju lejon transferimin e videove të ndryshme përmes shfletuesëve DLNA. Dobly TrueHD dhe DTS-HD Master Audio sigurojnë zërin kualitativ në disqet Blu-Ray. Përmban port për USB 2.0. Ka dimensione prej 230 x 39 x 194 mm, me peshë prej 0.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524994032
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
194
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BDPS4500B.EC1
Lansuar:
1 Maj 2015
Lartësia [mm]:
39
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,8
Prodhuesi:
Sony
RJ-45:
Trashësia [mm]:
230
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE