Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray Player Sony BDP-S7200

Kodi i produktit:
155317
EAN:
4905524956290
Mbështetje për 3D:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Trashësia [mm]:
210

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
287.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 23.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

3D Player-i Blu-ray Sony BDP-S7200 është një mjet i shkëlqyeshëm për lëshimin e Blu-ray me kualitet 3D të videove deri në 4K, duke ju ofruar juve shume argëtim në dhomat tuaja. Rezolucioni 4K i ofruar në këtë pajisje, ju mundëson juve të shihni filmat dhe fotot e ndryshme në kualitet deri në 4 herë më të lartë sesa ai i zakonshëm FULL HD. Këtu mundësohen edhe video të kualitetit 3D. Po ashtu ky Blu-ray player ju mundëson shndërrimin e filmave prej teknologjisë 2D në atë 3D Full HD, duke ofruar shumë më shumë kualitet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524956290
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BDPS7200B.EC1
Lansuar:
12 Korrik 2014
Lartësia [mm]:
49
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Sony
RJ-45:
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE