Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray player Yamaha BD-S681, 435 x 257 x 86 mm, i zi

Kodi i produktit:
220377
EAN:
4957812602310
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
Trashësia [mm]:
257

Si të porosisim në Gjirafa50?

449.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray player i cili ofron hapsirë për të gjitha pajisjet e zakonshme klasike si DVD, disqet Blu-ray, CD-të klasike e të ngjajshme, e për më tepër ofron hapsirë edhe për pajisjet USB. Përveç kësaj imazhet mund të shfaqen përsosmërisht në 3D dhe 4K, me zë të qartë e kumbues, për një eksperiencë të jashtëzakonshme të shikimit të programeve e filmave tuaj të parapëlqyer. Poashtu mbështet teknologjinë Wifi, DLNA, DTS-HD audio dhe 192kHz / 32bit audio D / A konvertues. Ka edhe interface RJ-45, HDMI, 2x USB 2. Mund ta kontrolloni përmes telefonit tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4957812602310
Formate:
ALAC, AVCHD, AVI, DivX HD, DSD, FLAC, JPEG, MKV, MP3, WMA, WMV
Formate audio:
Dolby Digital, Dolby TrueHD, DTS HD, FLAC, MP3, WMA
Formatet e kompresimit të videove :
ASF, AVI, DivX HD, MKV, MP4, MPEG, VOB, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
435
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
4957812602310
LAN:
Lartësia [mm]:
86
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,7
Prodhuesi:
Yamaha
RJ-45:
Trashësia [mm]:
257
Ueb-i i prodhuesit:
Yamaha.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE