Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blue-ray Player Panasonic DMP-BDT168EG, 3D, i argjendtë

Kodi i produktit:
190354
EAN:
5025232837731
Lloji i playerit:
Tavolinë
Trashësia [mm]:
175
RJ-45:
Prodhuesi:
Panasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Falë Blu-ray Player Panasonic DMP-BDT168EG ju nuk do të keni mundësinë që të shihni vetëm video me rezolucion të lartë, por gjithashtu të dëgjoni audio si dhe të keni qasje në shërbimet online të caktuara. Nga rehatia e shtëpisë suaj ju mund t'i shikoni filmat tuaj të preferuar përmes medias optike si dhe nga USB drive të jashtëm. Kjo pajisje punon gjithashtu edhe me aplikacione në internet siç janë: YouTube, Netflix, Picasa apo raportet e motit. Me internet lidhet përmes lidhjes Ethernet. Ndërsa, përshtatet me formatet XviD / MKV / MP4 / MPEG-2 / FLAC / WAV / WMA / AAC / MP3 / ALAC / DSD / JPEG / MPO dhe të tjera. Dimensionet e saj janë: 245 x 38.5 x 175 mm dhe peshon 0.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232837731
Formate:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Formatet e kompresimit të videove :
MKV, MP4, MPEG 2, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
245
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-BDT168EG
LAN:
Lansuar:
7 Maj 2016
Lartësia [mm]:
38,5
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
0,8
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Trashësia [mm]:
175
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE