Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray Player Samsung BD-J5900, 3D, i zi

Kodi i produktit:
242236
EAN:
8806086570121
Mbështetje për 3D:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Trashësia [mm]:
221

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung BD-J5900 është lexues i CD-ve Blu-ray i cili do ju mundësoj të shihni filmat tuaj të preferuar në kualitetin më të lartë. Aksesori vjen i pajisur me portet HDMI, USB, portin RJ-45 për lidhje me internet, mund të lexoj CD, DVD dhe BD si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806086570121
Formatet e kompresimit të videove: :
DivX, MKV, MPEG 2, MPEG 4, WMV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
290
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BD-J5900/EN
LAN:
Lansuar:
8. 8. 2018
Lartësia [mm]:
39
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1
Prodhuesi:
Samsung
RJ-45:
Trashësia [mm]:
221
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE