Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Blu-ray player Sony UBP-X500

Kodi i produktit:
248123
EAN:
4548736081055
Lloji i playerit:
Tavolinë
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Trashësia [mm]:
212
Prodhuesi:
Sony

Si të porosisim në Gjirafa50?

233.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UBP-X500 rrit rezolucionin e çdo gjëje që shikoni në 4K. Çdo objekt është më i mprehtë dhe i zgjeruar në kohë reale, kështu që ju mund të shijoni një pamje të detajuar, të mrekullueshme për televizorët më të ri me definicion të lartë. Mbështetja për hapësirën e re të ngjyrave BT.2020 ju jep akses në një shumëllojshmëri shumë më të gjërë të ngjyrave sesa sinjali klasik TV. Një hapësirë shumë e gjerë e ngjyrave lejon ngjyra më të thella dhe realiste nga bluja e thellë në të gjelbërt natyrale dhe e kuqe e ndezur. Ky Blu-ray player siguron HDR10, Deep Color (12 bit), 24p True Cinema, Dolby Atmos, Dolby True HD (2k) dhe DTS (2k). Ai ka porte: 1x HDMI, 1x USB dhe 1x LAN.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736081055
Formate:
AVI, MKV, MOV, MP4, MPEG
Formate audio:
AAC, AIFF, ALAC, Dolby Digital, DSD, FLAC
Formatet e kompresimit të videove: :
AVCHD, MPEG1, MPEG2, MPEG4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
320
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
UBPX500B.EC1
Lansuar:
30. 10. 2018
Lartësia [mm]:
45
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1.4
Prodhuesi:
Sony
Trashësia [mm]:
212
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE