Desktop Player 3D Panasonic DMP-BDT180EG, i zi

Kodi i produktit:
190351
EAN:
5025232837779
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Trashësia [mm]:
180
RJ-45:
Prodhuesi:
Panasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray 3D Dektop Player Panasonic DMP-BDT180EG mund të përdoret me të gjitha llojet e zakonshme të Blu-ray, duke përfshirë këtu Blu-ray 3D, DVD-të, CD-të, si dhe mund të marr përmbajtje nga USB-të apo nga interneti, duke përfshirë këtu edhe shfletuesit e faqeve online. Gjithashtu, ofron mundësinë e konvertimit të videove nga 2D në 3D duke i përmirësuar ato deri në UltraHD. Për lidhje me pajisje tjera përdorë HDMI-në, Ethernetin si dhe USB-në. Dimensionet e tij janë 312 x 43 x 180 mm dhe peshon 1.0 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232837779
Formate:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Formatet e kompresimit të videove :
MKV, MP4, MPEG 2, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
312
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-BDT180EG
LAN:
Lansuar:
7 Maj 2016
Lartësia [mm]:
43
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Trashësia [mm]:
180
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE