Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Desktop Player 3D Panasonic DMP-BDT380EG, i zi

Kodi i produktit:
190347
EAN:
5025232837830
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Trashësia [mm]:
182
RJ-45:
Prodhuesi:
Panasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

188.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray 3D Dektop Player Panasonic DMP-BDT380EG mund të përdoret me të gjitha llojet e zakonshme të Blu-ray, duke përfshirë këtu Blu-ray 3D, DVD-të, CD-të, si dhe mund të marr përmbajtje nga USB-të apo nga interneti, duke përfshirë këtu edhe shfletuesit e faqeve online. Gjithashtu, ofron mundësinë e konvertimit të videove nga 2D në 3D duke i përmirësuar ato deri në UltraHD. Për lidhje me pajisje tjera përdorë HDMI-në, Ethernetin, njësinë dalëse audio si dhe 2x USB. Dimensionet e tij janë 415 x 43 x 182 mm dhe peshon 1.2 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232837830
Formate:
AAC, ALAC, DSD, FLAC, MP3, WMA, WMV
Formatet e kompresimit të videove :
MKV, MP4, MPEG 2, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
415
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-BDT380EG
LAN:
Lansuar:
7 Maj 2016
Lartësia [mm]:
43
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,2
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Trashësia [mm]:
182
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE