Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Desktop Player 3D Panasonic DMP-BDT570EG, i zi/ i argjendtë

Kodi i produktit:
200654
EAN:
5025232835218
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Shfletues Interneti (uebi):
RJ-45:
Prodhuesi:
Panasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

314.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Blu-ray 3D Dektop Player Panasonic DMP-BDT570EG mund të përdoret me të gjitha llojet e zakonshme të Blu-ray, duke përfshirë këtu Blu-ray 3D, DVD-të, CD-të, si dhe mund të marr përmbajtje nga USB-të apo nga burimet e interntit DLNA. Për lidhje me pajisje tjera përdorë 2x HDMI, Ethernet, njësinë dalëse audio si dhe USB dhe ka gjithashtu vende për kartela të memories SD / SDHC / SDXC. Për më shumë ky model ka gjithashtu WiFi të integruar si dhe punon me Miracast.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232835218
Formate:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Formatet e kompresimit të videove :
MKV, MP4, MPEG 2, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-BDT570EG
LAN:
Lansuar:
15 Tetor 2016
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Pesha [kg]:
2,7
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Shfletues Interneti (uebi):
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE