Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Desktop Player 3D Panasonic DMP-BDT700EG9, i zi

Kodi i produktit:
174799
EAN:
5025232814039
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Trashësia [mm]:
255
Shfletues Interneti (uebi):
RJ-45:

Si të porosisim në Gjirafa50?

365.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Desktop Player 3D Panasonic DMP-BDT700EG garanton aplikimin e teknologjive më të reja si dhe ka një dizajn që nuk del kurrë nga moda. Me këtë produkt mund t'i shikoni filmat tuaj të preferuar me rezolucion të lartë 3D. Kjo ju bënë që të ndiheni sikur ju vet jeni pjesë e asaj që e shikoni. Përveç pamjeve me rezolucion të lartë, kjo pajisje ofron edhe audio shumë kualitative. Mund të përdoret me të gjitha llojet e zakonshme të Blu-ray, si Blu-ray 3D, DVD-të, CD-të, si dhe përmbajtje nga USB-të apo nga interneti, duke përfshirë këtu edhe shfletuesit e faqeve online. Për lidhje me pajisje tjera përdorë TWIN HDMI-në, Ethernetin, USB-në si dhe ka vende për kartela të memories SD / SDHC / SDXC. Dimensionet e këtij produkti janë 446 x 67 x 255 mm dhe peshon 2.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232814039
Formate audio:
AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Formatet e kompresimit të videove :
MKV, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
446
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-BDT700EG9
LAN:
Lansuar:
14 Korrik 2015
Lartësia [mm]:
67
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
2,8
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Shfletues Interneti (uebi):
Trashësia [mm]:
255
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE