Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk player-i LG UP970, 4K

Kodi i produktit:
214985
EAN:
8806084363497
Mbështetje për 4K / UHD:
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
205

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
296.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 24.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk player-i "LG UP 970" arrin të mbështet teknologjinë 4K Blu-Ray si dhe 3D. Mund të lexoj BD, DVD dhe CD. Ka 2x porte HDMI (2.0a / 1.4), 1x port USB, 1x port LAN dhe një port dalës të audios. Ka mundësinë të lidhet me internet nëpërmjet Wi-Fi. Ka funksionet Simplink. Vjen me telekomandën e saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806084363497
Formate audio:
Dolby Digital, Dolby Digital, DTS
Formatet e kompresimit të videove :
HEVC, MPEG1, MPEG 2, MPEG 4, WMV, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
430
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
UP970
LAN:
Lartësia [mm]:
45,5
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështetje për 3D:
Mbështetje për 4K / UHD:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,63
Prodhuesi:
LG
RJ-45:
Trashësia [mm]:
205
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE