Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Player Panasonic DMP-BD84EG-S, i argjendtë

Kodi i produktit:
190356
EAN:
5025232837694
Lloji i playerit:
Tavolinë
Trashësia [mm]:
175
RJ-45:
Prodhuesi:
Panasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

114.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me DVD Player Panasonic DMP-BD84EG-S ju mund të shikoni filmat tuaj të preferuar në rezolucion FullHD përmes mjeteve optike apo hyrjeve të jashtme të USB-së. E gjithë kjo rehati prej shtëpisë suaj. Players Pansonic ofron qasje direkte në dosje pa pasur nevojë të përdoret kompjuteri. DVD Player Panasonic mbështet tiparet e rrjetave të internetit, duke përfshirë aplikacionet e njohura si: Youtube, Netflix, Picasa apo raportet e motit. Tiparet e lidhjes përfshijnë HDMI, Ethernet dhe USB. Dimensionet e këtij DVD Player janë 245 x 38.5 x 175 mm dhe gjatësi prej 0.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232837694
Formate:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Formatet e kompresimit të videove :
MKV, MP4, MPEG 2, XviD
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
245
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
DMP-BD84EG-S
LAN:
Lansuar:
7 Maj 2016
Lartësia [mm]:
38,5
Lloji i playerit:
Tavolinë
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [kg]:
0,8
Prodhuesi:
Panasonic
RJ-45:
Trashësia [mm]:
175
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE