Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

LG Player BP250, i zi

Kodi i produktit:
172427
EAN:
8806087225921
Formate audio:
DTS
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
195
HDMI:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
114.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG player BP250 jo vetëm që ju mundëson t'i shikoni filmat në Blu-ray, por punon gjithashtu edhe CD-të dhe DVD-të tradicionale. Mundëson video me kualitet të lartë HD deri në 1080p, kështu që ju do t'i shijoni deri në maksimum filmat tuaj të preferuar. Porti HDMI ju mundëson transmisionin e videove dhe audiove ndërsa Dolby Digital / DTS bënë që ju të mos keni probleme me audio.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806087225921
Formate audio:
DTS
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
195
HDMI:
Kodi i prodhuesit:
BP250
Lansuar:
30 Maj 2015
Lartësia [mm]:
43
Lloji i playerit:
Tavolinë
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,83
Prodhuesi:
LG
Trashësia [mm]:
270
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE